Pirmo reizi novada čempionātā telpu futbolā uzvaru izcīna Kalupes pagasta komanda

9.februārī Sventes vidusskolas sporta zālē notika novada augstākas līgas čempionāta telpu futbolā finālsacensības, kurās piedalījās zonālo sacensību uzvarētāji – Naujenes, Kalupes, Demenes un Kalkūnes pagastu komandas. Pirmajā pusfināla spēlē Naujenes pagasts ar rezultātu 5:0 uzvarēja Kalkūnes pagasta komandu.

Otrajā pusfināla spēlē Kalupe ar rezultātu 6:2 uzvarēja iepriekšējo triju gadu novada čempionāta uzvarētājus – Demenes pagasta komandu. Cīņā par bronzas godalgām tikās Demenes un Kalkūnes pagasta komandas. Otrā puslaika sākumā  demenieši bija vadībā ar rezultātu 6:2, un šķita, ka spēles liktenis jau izšķirts, bet otrā puslaika turpinājumā kalkūnieši pārņēma iniciatīvu un izlīdzināja rezultātu. Spēles liktenis izšķīrās tikai pēdējā minūtē, kad ar precīzu sitienu demeniešu vārtsargs Edgars Ungurs guva uzvaras vārtus un nodrošināja Demenes pagasta komandai bronzas godalgas.

Lielajā finālā tikās Naujenes un Kalupes pagastu komandas. Priekšsacīkstēs Naujenes komanda uzvarēja Kalupes komandu ar rezultātu 7:4, bet kalupieši vēlējās revanšu un Aleksandra Vabiščeviča vadītajai komandai tas arī teicami izdevās. Rezultātu spēles sākumā atklāja kalupietis Jevģēnijs Narovskis. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:1 Kalupes komandas labā. Otrā puslaika sākumā Naujenes komanda izlīdzināja rezultātu. Trešos vārtus iesita turnīra rezultatīvākais spēlētājs – kalupietis Valērijs Burlakos. Naujenieši ar visu komandu izmisīgi metās atspēlēties un glābt spēli, bet pieļāva kļūdu aizsardzībā, kas viņiem maksāja ceturtos zaudētos vārtus. Naujeniešiem izdevās atgūt vienu punktu, bet spēles beigās Valērijs Burlakovs iesita savus otros vārtus un Kalupes komanda svinēja uzvaru ar 5:3, pirmo reizi izcīnot zelta godalgas un lielo piemiņas kausu novada čempionāta telpu futbolā.

Kalupes komandas sastāvā cīnījās: Vadims Solovjovs, Rolands Koržeņevskis, Vitālijs Voitķevičs, Maksims Siņicins, Eduards Kolosovskis, Igors Tvardovskis, Vitālijs Laskovs, Arnis Raščevskis, Vadims Siņicins, Jevgēnijs Narovskis, Valērijs Burlakovs, Austris Abdulajevs un Dmitrijs Lomako.

Edgara Kucina trenētā Naujenes pagasta komanda izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas.

Par čempionāta labākajiem spēlētājiem komandu treneri un sacensību tiesneši   atzina un piemiņas balvas pasniedza godalgoto vietu ieguvēju komandu vārtsargiem – Igoram Tvardovskim no Kalupes, Elmāram Rudovičam no Naujenes, Edgaram Unguram no Demenes un Kalkūnes komandas rezultatīvākajam spēlētājam Vladislavam Kuzminam. Čempionāta rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma Kalupes komandas uzbrucējs Valērijs Burlakovs par 18 gūtajiem vārtiem.

Kalupes pagasta komanda pārstāvēs Daugavpils novadu Latgales 2014.gada  kausa izcīņā telpu futbolā.