Par Latvijas kausa čempioniem svarbumbu sportā kļuva komanda “DBT-DAUGAVPILS NOVADS”

Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā norisinājies atklātais čempionāts svarbumbu sportā. Reizē tas bija arī piektais – noslēdzošais Latvijas Kausa posms. Čempionātā piedalījās aptuveni 100 sportisti no 12 komandām. Par uzvarētājiem piektajā posmā un par absolūtajiem čempioniem kopvērtējumā kļuva komanda  “DBT – Daugavpils novads”.

5.posmā starp jaunietēm vislabāko rezultātu uzrādīja  un 1.vietu ieguva Anastasija Želtkova (svara kategorija līdz 53.kg), starp juniorēm – Tatjana Šeškova (svara kategorija līdz 58kg).

Augstākos rezultātus uzrādīja virkne Daugavpils novada komandas pārstāvošie jaunieši – 1.vietu ieguva Broņislavs Pudāns (svara kategorija līdz 53kg), Mihails Žaļuks (līdz 63kg), Aleksandrs Semjonovs (līdz 68kg), Samirs Morkons (līdz 78 kg) un Vadims Popovičs (līdz 85kg). Junioru grupā svara kategorijā līdz 63kg pirmais bija Mihails Žaļuks un svara kategorijā līdz 68 kg – Konstantīns Kozlovskis.

Ēvalds Ņikitins (85+).

Teicamus rezultātus parādīja arī novada veterāni. Par absolūtajiem čempioniem kļuva Alfreds Kokins vecuma grupā 50-59 gadi, Jurijs Kopasovs vecuma grupā 60-69 gadi un Staņislavs Stašulāns vecuma grupā 70-79 gadi.

Jāatzīmē, ka vasarā Īrijā notiks Eiropas jauniešu čempionāts svarbumbu celšanā. Novēlam mūsu jauniešiem veiksmīgus startus arī Eiropas mērogā!