Novada domes darbinieki sarūpēja dāvanas “Pīlādža” klientiem

Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies ticēt brīnumiem un pašiem sagādāt šo brīnumu citiem, it īpašiem tiem, kuriem ikdienā pietrūkst sirds siltuma un atbalsta. Lai Ziemassvētkus padarītu skaistākus un vairotu dāvināšanas prieku, Daugavpils novada domes darbinieki šogad nolēma ar skaistām dāvanām iepriecināt Sociālo pakalpojumu centra “Pīlādzis” iemītniekus.

Izlozes veidā, katrs no darbiniekiem kļuva par sargeņģeli un labo rūķi kādam no “Pīlādža” klientiem, sagādājot personalizētu dāvanu ar parakstītu apsveikuma kartīti. Kopumā tika sarūpētas 70 dāvanas, kurās bija atrodami saldumi, siltas zeķes, krūzītes, zīmuļi un citi noderīgi un saldi pārsteigumi.

21.decembrī Daugavpils novada domes pārstāvji viesojās “Pīlādzī”, lai katram personīgi pasniegtu dāvanu. Ar priekšnesumu iepriecināja novada domes sabiedrisko attiecību speciālistes Olgas Smanes meitiņa Elizabete. Savukārt par oriģinālu Ziemassvētku vecīti kļuva pašvaldības aģentūras “TAKA” tūrisma organizatores Jolantas Bāras četrkājainais draugs, malamuts Būka.  Jāpiebilst, ka suņukam jau ir pieredze piedalīties dažādos pasākumus un bērnus nometnēs, kā arī sadarbojoties ar autisma un cerebrālās paralīzes slimniekiem.

“Pīlādža” iemītnieku prieks par ciemiņiem, priekšnesumiem un pasniegtajām dāvanām bija neviltots un patiess. Centra kliente Diāna iepriecināja ar skaistiem pašsacerētiem Ziemassvētku dzejoļiem, kā arī domes pārstāvjiem tika uzdāvināti krāšņi, klientu sagatavoti nākamā gada simboli – gaiļi – origami tehnikā.

Daugavpils novada dome pateicas sociālo pakalpojumu centra “Pīlādzis” iemītniekiem par sirsnīgo sagaidīšanu, kā arī centra direktorei un visam personālam par atbalstu un pretimnākšanu!

FOTOGALERIJA

Elza Timšāne

 VIDEO